Прапор України з габардину з тризубом і бахромою - 70*105 см
Прапор України з габардину з тризубом і бахромою - 70*105 см Прапор України з габардину з тризубом і бахромою - 70*105 см

Прапор України з габардину з тризубом і бахромою - 70*105 см

Короткий опис: Через популярність українських прапорів наша компанія пропонує високоякісні моделі, виконані в незвичайному варіанті. Ми пропонуємо вам прапор, виконаний з двох відрізків тканини, надійно зшитих мі... Детальніше
Модель: П5ГТБ
Виробник: Прапорець ТМ
Наявність: На складі
198.00 грн. Без ПДВ: 198.00 грн.
Доставка по Україні
Оплата при отриманні
Прапори і сувеніри

Через популярність українських прапорів наша компанія пропонує високоякісні моделі, виконані в незвичайному варіанті. Ми пропонуємо вам прапор, виконаний з двох відрізків тканини, надійно зшитих між собою в центрі. Шов зовсім непомітний неозброєним оком. 

Дана модель виконана в розмірі 70*105 см, що дозволяє використовувати його в різноманітних цілях як усередині, так і зовні приміщення. Ми пропонуємо для придбання модель якісно оброблену з боків. Справа в тому, що по периметру прапор обшитий якісними нитками і бахромою, тому така модель цікаво і незвично виглядає зовні. Використовувати подібний прапор можна без додаткової рамочки в кабінетах і на міжнародних зібраннях. 

У куточку розташований тризуб, нанесений за допомогою лазера. Таке нанесення сприяє максимальній довговічності і відсутності можливості відшаровування малюнка від поверхні тканини.

 

Пропор України
Розмір 90*135 см
Тип прапора Україна
Тризуб Так
Тип тканини Габардин
Бахрама Так
Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити