Про нас

ТМ «Прапорець» займається виготовленням та реалізацією прапорів України та іншої символіки. Пропонуємо широкий асортимент прапорців та прапорів для використання вдома, в офісі, під час масових заходів.

https://www.youtube.com/watch?v=NOAPKScGo3w&feature=youtu.be

У нас ви можете купити прапори України різних розмірів та з різних видів матеріалу: прапори України та з поліестеру, прапори з атласу, прапори з габардину, настільні прапорці та підставки до прапорців, автомобільні прапорці на флагштоку чи з кріпленням на присосці. Окрім прапорів України, ми виготовляємо прапори УПА, прапори Євросоюзу та інших держав світу.

Також у нас можна купити синьо-жовті стрічки, косинки, вимпели та інші види продукції. 

Виконуємо індивідуальні замовлення клієнтів щодо пошиття прапорів України та інших країн нестандартних розмірів, або прапорів з емблемами та логотипами клієнта.

Опис та ціни на прапори України, прапори УПА, прапори Євросоюзу та інші види продукції подані у прайс-таблиці.

Державний Прапор України ­– це стяг, який складається з двох рівних за шириною горизонтально розташованих смуг: верхньої — синього кольору, нижньої — жовтого кольору. Образ Державного Прапора України символізує українську державність, традиції та культуру українського народу.

Громадяни нашої держави глибоко шанують традицію підняття Прапора України у День Державного Прапора України і під час інших державних свят та проведення загальнодержавних заходів. Прапори України, УПА та інша українська символіка також майорить під час проведення мітингів та масових заходів. Державний прапор України обов'язково супроводжує усі важливі події суспільно-політичного життя держави.Синьо-жовтий прапор України має давню історію. Жовтий (золотий) і синій кольори використовувалися на гербі  Галицько-Волинського князівства чотирнадцятого століття у вигляді жовтого лева на синьому тлі.

Прапори Запорізького козацтва часто шилися на синьому полотнищі із  козаком у золотому вбранні, оздоблені золотим орнаментом. Українці, що проживали на Галицьких землях використовували синьо-жовтий прапор, утверджений  як національний прапор. В період української революції у 1917 -1921 роках синьо-жовтий прапор, утверджений  Михайлом Грушевським, був державним прапором Української Народної Республіки та Української Держави. Впродовж двадцятого століття синьо-жовтий прапор України уособлював у собі символ національного опору українців протии комуністичної влади та радянської окупації. 

Коли Радянський Союз розвалився у 1991 році та наша держава здобула незалежність, цей прапор  здобув офіційний статус. 18 вересня 1991 року Президія Верховної Ради України юридично затвердила синьо-жовтий прапор як Державний прапор України. Золотий чи жовтий колір символізує Творця, Бога-Отця і взагалі – Вищу Духовність. Синій колір – це все земне, а також свобода вибору, якою Творець наділив свої творіння з надією, що вони не будуть нею зловживати.

Кожного року українці відзначають 23 серпня День державного прапора. Обов'язком кожного громадянина нашої держави є шанувати Державного прапора України, а день Державного прапора України святкувати як державне свято.

Интересно знать:

18.09.1991 – Президиум Верховного Совета Украины Постановлением «О благе Украины» фактически официально признал сине-желтый флаг Знаменем Украины. С тех пор с этим флагом начали встречать официальные делегации.

2009 – Президент Украины В. Ющенко внес изменения в указ от 23.08.2004. Ежегодная официальная церемония поднятия флага 23 августа введена по всей Украине.

 23 августа в 9:00 с участием представите лей международных, общественных, религиозных, государственных организаций происходит официальная церемонія поднятия Государственного Флага Украины в Киеве и в других населенных пунктах Украины. В этот день Государственный флаг вывешивают в Украине и за рубежом, возле домов обычных граждан и на официальных учреждениях.