Прапор України з габардину з тризубом - 70*105 см

Прапор України з габардину з тризубом - 70*105 см

Короткий опис: Українські прапори символізують незалежність сучасної людини і бажання підтримати свою країну у важкий період часу. За стандартом прапор України виконаний у двох кольорах: синьо-блакитному і жовто... Детальніше
Модель: П5ГТ
Виробник: Прапорець ТМ
Наявність: На складі
238.00 грн. Без ПДВ: 238.00 грн.
Доставка по Україні
Оплата при отриманні
Прапори і сувеніри

Українські прапори символізують незалежність сучасної людини і бажання підтримати свою країну у важкий період часу. За стандартом прапор України виконаний у двох кольорах: синьо-блакитному і жовтому. Синьо-блакитний відтінок символізує народ, який вільний і незалежний, як безмежне небо. Жовтий колір говорить про врожайні поля, якими так славиться Україна. 

Дана модель прапора виконана в розмірі 70*135 см, чого цілком достатньо для того, щоб розмістити модель як зовні, так і всередині приміщення. Прапор виконаний з високоякісного габардину - матеріалу, який не протікає і відрізняється стійкістю до вигоряння і погоди. 

Ця модель прапору зшита у центрі невеликим, непомітним неозброєним оком швом, який з'єднує два матеріалу між собою. По периметру модель надійно прошита якісними швами для того, щоб матеріал не торочився і не виходив з ладу. На поверхні в кутовій частині розміщений, нанесений за допомогою лазера, тризуб.

Пропор України
Розмір 70*105 см
Тип прапора Україна
Тризуб Так
Тип тканини Габардин
Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити