Прапор УПА з габардину з тризубом - 70*105 см

Прапор УПА з габардину з тризубом - 70*105 см

Короткий опис: В сучасній Україні, коли рішення залишається тільки за урядом, багато жителів вирішують проявити свій протест і почати боротьбу за свободу слова і вибору. На щастя, в цьому їм допомагає прапор УПА,... Детальніше
Розмір:
Модель: П5ГТУПА
Виробник: Прапорець ТМ
Наявність: На складі
238.00 грн. Без ПДВ: 238.00 грн.
Доставка по Україні
Оплата при отриманні
Прапори і сувеніри

В сучасній Україні, коли рішення залишається тільки за урядом, багато жителів вирішують проявити свій протест і почати боротьбу за свободу слова і вибору. На щастя, в цьому їм допомагає прапор УПА, який символізує Українську повстанську армію, яка бореться за незалежність і свободу свого народу.

Використання прапора УПА допоможе проявити непокірність і незгоду мирним шляхом. Застосування в домашніх умовах такого прапора покаже оточуючим вашу нелегку позицію. Дана модель прапора виконана в розмірі 70*105 см, в бічній частині моделі розташований тризуб - символ України. Поєднання цих двох символік говорить про те, що сучасні українці черпають натхнення у своїх прадідів, які також боролися за себе і країну.

Прапор виконаний з габардину - довговічного матеріалу, що відрізняється надійністю і привабливим зовнішнім виглядом. По периметру прапор прошитий якісними і надійними нитками, а в бічній частині при цьому розміщується спеціальний отвір для держака. Що стосується нанесення фарби, то прапор виконаний з матеріалу двох відтінків, тобто фарбувальний елемент на поверхню габардину не нанесено. Це говорить про максимальну довговічність і надійність відтінку тканини, яка не вигорить і не втратить свою яскравість.

Пропор України
Розмір 70*105 см
Тип прапора УПА
Тризуб Так
Тип тканини Габардин
Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити