Прапор УПА з габардину з тризубом - 90*135 см

Прапор УПА з габардину з тризубом - 90*135 см

Короткий опис: Габардинові прапори досить популярні для застосування через свой привабливий зовнішній вигляд. Такі моделі якісні і надійні, а тому їх легко використовувати всередині і зовні приміщень.Даний прапор... Детальніше
Розмір:
Модель: П6ГТУПА
Виробник: Прапорець ТМ
Наявність: На складі
288.00 грн. Без ПДВ: 288.00 грн.
Доставка по Україні
Оплата при отриманні
Прапори і сувеніри

Габардинові прапори досить популярні для застосування через свой привабливий зовнішній вигляд. Такі моделі якісні і надійні, а тому їх легко використовувати всередині і зовні приміщень.

Даний прапор виконаний в розмірі 90*135 см, до того ж він відрізняється якістю і достатньою привабливістю. Така модель виготовлена ​​з габардину - матового надійного матеріалу, стійкого до зовнішніх погодних умов і механічних пошкоджень. Такий матеріал не пропускає всередину себе вологу, тому легко застосовується на вулиці.

Що стосується пошиття, то прапор виготовлений з двох полотен чорного і червоного кольорів, зшитих між собою якісним і непомітним для неозброєного ока швом. По периметру модель обшита нитками для того, щоб габардин не торочився і не виходив з ладу завчасно. Завдяки тому, що прапор зшитий, його відтінок не вигорить і не змиється при тривалій експлуатації.

Пропор України
Розмір 90*135 см
Тип прапора УПА
Тризуб Так
Тип тканини Габардин
Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити