Прапори стран світу и прапори з лого

Прапори країн світу 

Потрібен прапор США, Канади, Англії, Бразилії? Зверніть увагу на товари, представлені в нашому інтернет-магазині. На цій сторінці ви знайдете високоякісні прапори всього світу під замовлення. Ми виконуємо різноманітні прапори високої якості, з надійною прошивкою по периметру і наявністю невеликого отвору в бічній частині моделі. У нас ви знайдете прапори:

  1.  Азії;
  2. Америки;
  3. Африки;
  4. Близького і Середнього Сходу;
  5. Європи;
  6. Океанії.

 Всі прапори, представлені в даній категорії, можна використовувати для вивіски як всередині, так і зовні приміщення. Уразі потреби, матеріал виконання може суттєво змінюватися, так, як і розмір моделі. Прапори країн світу виконані високоякісно, ​​відтінки яскраві, що дозволяє використовувати такі прапори як всередині, так і зовні приміщень.

Окремої уваги в даний час заслуговує прапор Білорусі.

Прапор Білорусі хоча і зазнав змін, але він поступово відроджується у своєму істинному образі.  Учасники протесту в Білорусі несуть біло-червоний прапор?

Звідки взявся біло-червоний прапор?

Історично склалося так, що білий прапор з червоною смугою посередині був офіційним прапором Білорусі протягом декількох років. На рубежі XIX - XX століть полотно з цим малюнком використовувалося в перших білоруських націоналістичних гуртках і об'єднаннях.  Деякі сучасні дослідники стверджують, що цей узор можна зустріти на прапорах, під якими воювали війська білоруського походження за часів Великого князівства Литовського і Речі Посполитої.

Білоруська Народна Республіка (БНР) була проголошена в березні 1918 року, а біло-червоно-білий триколор став її національним прапором. Республіка проіснувала всього кілька місяців, і велика частина її території була окупована німцями (в той час ще йшла Перша світова війна). Проте прапор остаточно прижився як національний символ. За радянських часів офіційний прапор Білоруської РСР спочатку був простим червоним, але в підсумку став червоно-зеленим з орнаментом на лівій стороні та золотими серпом і молотом. Тим часом, біло-червоно-білий прапор продовжував використовуватися серед емігрантських організацій.

Після розпаду СРСР незалежна Білорусь знову прийняла біло-червоний триколор.  А зараз білоруська опозиція  активно використовує біло-червоно-білий національний прапор Білорусі. Спочатку він використовувався тільки патріотично налаштованими націоналістами, але з часом став символом для всіх, хто активно протистоїть Лукашенко. Після спірних президентських виборів 2020 року білоруська опозиція, схоже, придбала найбільшу популярність за всі 26 років президентства Лукашенка, тому не дивно, що триколор знову став символом протесту. 

 Білоруси не мають такого сильного почуття національної ідентичності, тому  досі сперечаються, які символи краще представляють їх як націю. 

Але не важливо який стяг буде майоріти, важливо те, що вони обрали свободу. Білоруський народ так само як і український  просто захотіли вільно жити та творити нове майбутнє у якому немає диктатури.

Тому сьогодні український народ в знак солідарності використовує історичний прапор Білорусі, щоб показати що ми один слов’янський народ й нас так просто не скорити!

Будьмо єдині!

Перелік / Сітка
Гкр7
Гірлянда країн світу 7 ..
87.00 грн.
Національний прапор Білорусі 90см * 135см
Пропонуєм Вам дану модель прапора Білорусі. Розміри: 90см * 135см...
166.00 грн.
Прапор кримсько – татарський з нейлону 90см * 135см
Пропонуєм Вам дану модель прапора. Розміри: 90см * 135см..
116.00 грн.
Прапор Польщі з нейлону 90см * 135см
Пропонуєм Вам дану модель прапора Польщі. Розміри: 90см * 135см...
166.00 грн.
Прапори країн Європи
В останні кілька років Україна зробила великий крок для вступу в Європейський Союз. З кожним роком р..
335.00 грн.
Прапори країн Азії
Прапори країн світу користуються достатньою популярністю в сучасному світі. В Україні вони можуть б..
335.00 грн.
Прапори країн Америки
У сучасному світі, коли Україна прагне возз'єднатися з іншими країнами і приєднатися до більш розви..
335.00 грн.
Прапори країн Африки
Потребуєте придбання одного з прапорів Африки? Ви потрапили за адресою. На цій сторінці ви зможете ..
335.00 грн.
Прапори країн Близького та Середнього Заходу
Якщо ви бажаєте придбати прапори країн Близького і Середнього Заходу - наш інтернет-магаз..
335.00 грн.
Прапори країн Океанії
Країни Океанії знаходяться досить далеко від України, проте наша країна підтримує дружні стосунки із..
335.00 грн.
Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)