Прапори Євросоюзу

Де купити прапор України, прапор УПА, Євросоюзу, вимпели, прапорці? ТМ «Прапорець» пропонує прапор купити з різних матеріалів (нейлону, атласу, габардину) і видів: настільні прапорці, прапорці на авто з кріпленням на присоску або на флагштоку. А також підставки до прапорців, наконечники.

ТМ «Прапорець» пропонує купити прапори різних форматів і матеріалів.

Вибір великий. Їх можна придбати і оптом, і в роздріб. Наприклад, якщо Ви вирішили купити прапор з атласу, або замовити, ніколи не пошкодуєте про свій вибір. Це оптимальне поєднання ціни та якості. Відмінно не тільки виглядає, але і тримає форму габардиновий прапор. Щільна, але при цьому м'яка і легка габардинова тканина надає прапору легкості і витонченості. Якщо Ви віддаєте перевагу, не тільки стійкому, але й еластичному матеріалу, пропонуємо купити прапор з нейлону. Для такого міста як Львів - нейлон ідеальний матеріал. Чому? Тут часті дощі, а нейлон швидко сохне. Крім того, це стійкий, еластичний і пружний матеріал.

 І якщо синьо-жовтий прапор - це уособлення державності, українських традицій, то червоно-чорний прапор УПА - символ революційного опору і руху вперед. Кольори прапора УПА - червоний і чорний, як ідеологічні були введені ще під час Першої світової війни. Купити прапор УПА сьогодні не складе труднощів. Також, без проблем, можна купити прапор Євросоюзу - символ політичного об'єднання європейців.

Який з елементів національної символіки Ви б не придбали - чи прапор, чи вимпел, синьо-жовта стрічка, косинка, майте на увазі: щоб заощадити час і гроші, завжди звертайтеся до виробника. ТМ «Прапорець» запропонує оптимальний дизайн, формат, матеріал прапора.

 Можливо, у Вас є ідеї дизайну національної символіки? Ми допоможемо їх реалізувати, втілити в життя. У нас налагоджений виробничий процес, є досвід, навички, задоволені клієнти і величезне бажання зробити свою роботу оперативно і якісно.

 Друзі, якщо у Вас передбачається захід: офіційна зустріч, конференція, змагання або просто хочете купити прапор України, звертайтеся в ТМ «Прапорець».

ОПТОВИМ ЗАМОВНИКАМ РАДО НАДІШЛЕМО НАШІ ОПТОВІ ПРАСИ НА ПРАПОРИ УКРАЇНИ ТА ІНШІ ПРАПОРИ З РІЗНИХ ВИДІВ ТКАНИН, А ТАКОЖ СИНЬО-ЖОВТІ ПРАПОРЦІ, ВИМПЕЛИ, КОСИНКИ, СТРІЧКИ ТА ІНШІ СУВЕНІРИ.

Завжди будемо раді співпраці!

Перелік / Сітка
Прапор Євросоюзу з АТЛАСУ - 90*135 см
П6АЄ. Размер:90*135см. Виглядає багато і яскраво. Прекрасно підходить як кабінетний варіан..
280.00 грн.
Прапор Євросоюзу з габардину - 90*135 см
П6ГЄРазмер:90*135см..
280.00 грн.
Прапор Євросоюзу з нейлону - 90*135 см
Прапор Євросоюзу особливо актуальний в сучасній Україні, коли країна рухається вперед і намагається..
168.00 грн.
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)