Як вибрати прапор

Багато хто цікавиться питанням того, -як правильно вибрати прапор і на що звернути увагу при його покупці? Насправді це не важко. Для придбання прапора досить визначитися з тим, де він буде використовуватися і, виходячи з цього, вибирати модель за критеріями.

Різновиди тканин прапорів, яка краще?

 Перше, на що варто звернути увагу - матеріал виготовлення прапора. Всього розрізняють велику кількість тканин, але не всі користуються популярністю. До поширених відносять кілька варіантів:

  1. Атлас - яскравий, привабливий зовні матеріал, який відрізняється високою якістю і при цьому достатньою стійкістю матеріалу до навколишнього середовища. Такий матеріал можна використовувати як усередині, так і зовні приміщення. Зовні модель розвивається на вітрі і виглядає досить незвично.
  2. Нейлон - надійний і недорогий матеріал, що є найширше використовуваним. Його можна застосовувати як всередині, так і зовні приміщення. Він не настільки блискучий, як атлас, при цьому він відрізняється міцністю і стійкістю до навколишнього середовища.
  3. Габардин - матовий матеріал, яскравий, дуже міцний і надійний. Красиво і насичено вигідно виглядає всередині приміщення, але досить популярний при застосуванні зовні, оскільки матеріал стійкий до води та вітру.

Що стосується розміру моделі, то він може бути абсолютно різноманітним. За бажанням замовника розмір товару встановлюється індивідуально. Також важливо звернути увагу на деякі особливості нанесення фарби і виконання прапора.

 Існує кілька видів виготовлення прапорів: нанесення фарби на поверхню полотна і зшивання декількох відрізків воєдино. При нанесенні фарби на поверхню матеріалу його відтінок істотно видозмінюється. При тривалому використанні такий матеріал стає досить непривабливим. Відтінок починає вигоряти і стиратися протягом тривалого часу. При зшиванні двох відрізків тканини прапор прослужить користувачеві протягом більш тривалого часу.


Такий матеріал має зовсім інше завдання і в центральній частині зшитий між собою непомітним для оточуючих швом. Такі прапори якісно прошиті по всьому периметру і мають надійні шви, що не розійдуться протягом тривалого періоду часу. При покупці товарів, важливо звернути увагу на прапори, які зшиті в центрі і мають при цьому високу якість пошиття і матеріалу.

Також важливо звернути увагу на наявність в бічній частині спеціального отвору для держака. Якщо такий отвір є, то використання прапора буде обґрунтованим. У тому ж випадку, якщо його немає, то прапор можна тільки всередині приміщення, розвісивши його на стіну. Не менш важливо звернути увагу і на якість швів. Зазвичай неякісний матеріал абсолютно непривабливий зовні, до того ж в районі шва такий матеріал починає розходитися.