Прапор Євросоюзу з нейлону - 90*135 см
Прапор Євросоюзу з нейлону - 90*135 см Прапор Євросоюзу з нейлону - 90*135 см

Прапор Євросоюзу з нейлону - 90*135 см

Короткий опис: Прапор Євросоюзу особливо актуальний в сучасній Україні, коли країна рухається вперед і намагається увійти до Європейського Союзу. Такий прапор зараз часто використовується українцями для того, щоб... Детальніше
Модель: П6Є
Виробник: Прапорець ТМ
Наявність: На складі
168.00 грн. Без ПДВ: 168.00 грн.
Доставка по Україні
Оплата при отриманні
Прапори і сувеніри

Прапор Євросоюзу особливо актуальний в сучасній Україні, коли країна рухається вперед і намагається увійти до Європейського Союзу. Такий прапор зараз часто використовується українцями для того, щоб показати порозуміння з урядом в русі до чогось нового, незвичайного.

Дана модель пропору виконана в розмірі 90*135 см. Товар досить великий, може використовуватися як всередині, так і зовні приміщення. Модель виконана з нейлону - якісного, злегка блискучого матеріалу, що відрізняється привабливим зовнішнім виглядом і високою зносостійкістю. Тканина якісна, з боків прапор прошитий нитками для того, щоб модель прослужила власнику тривалий період часу.

Прапор стійкий до пошкоджень, відтінок не вигорає, що стосується зовнішнього виконання, то прапор Євросоюзу виконаний за класикою. Полотно - синє з нанесенням 12 жовтих зірок на поверхню. У бічній частині розташований невеликий отвір для держака, завдяки чому прапор можна розвісити.

Пропор України
Розмір 90*135 см
Тип прапора Євросоюз
Тип тканини Нейлон
Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити