Прапор України з атласу з тризубом і бахромою - 90*135 см
Прапор України з атласу з тризубом і бахромою - 90*135 см Прапор України з атласу з тризубом і бахромою - 90*135 см

Прапор України з атласу з тризубом і бахромою - 90*135 см

Короткий опис: Прапори України, красиво оформлені зовні користуються особливою популярністю, оскільки вони не потребують обрамлення і рамочки. Такі моделі з легкістю встановлюються в приміщенні, в кабінетах адмі... Детальніше
Модель: П6АТБ
Виробник: Прапорець ТМ
Наявність: На складі
354.00 грн. Без ПДВ: 354.00 грн.
Доставка по Україні
Оплата при отриманні
Прапори і сувеніри

Прапори України, красиво оформлені зовні користуються особливою популярністю, оскільки вони не потребують обрамлення і рамочки. Такі моделі з легкістю встановлюються в приміщенні, в кабінетах адміністрацій, парламенті і просто у людей, які хочуть проявити свій патріотизм.

 Дана модель прапора виконана в розмірі 90*135 см, він зшитий з двох полотен тканини, виконаних в синьо-блакитному і жовтому відтінках. По центру тканини зшиті рівномірним, якісним і практично непомітним швом. По периметру модель якісно прошита надійними нитками, а також обрамлена бахромою, яка дозволяє власнику не використовувати додатково рамочку для прапора.

 Що стосується матеріалу виконання, то прапор виготовлений з атласу - якісного і привабливого зовні. Такий матеріал цікавий, незвичайний, він злегка блищить зовні і досить надійний щодо погодних умов. Проте, цю модель найкраще використовувати для установки усередині приміщення, оскільки бахрома буде перешкоджати розвіванню прапора за вітром над будівлею.

Пропор України
Розмір 90*135 см
Тип прапора Україна
Тризуб Так
Тип тканини Атлас
Бахрама Так
Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити