Прапор УПА з габардину - 90*135 см

Прапор УПА з габардину - 90*135 см

Короткий опис: Габардин вважається високоякісним і стійким до пошкоджень матеріалом, який може витримати різноманітні природні умови. Прапори з габардину досить поширені для застосування їх зовні будівлі. Габарди... Детальніше
Розмір:
Модель: П6ГУПА
Виробник: Прапорець ТМ
Наявність: На складі
258.00 грн. Без ПДВ: 258.00 грн.
Доставка по Україні
Оплата при отриманні
Прапори і сувеніри

Габардин вважається високоякісним і стійким до пошкоджень матеріалом, який може витримати різноманітні природні умови. Прапори з габардину досить поширені для застосування їх зовні будівлі. Габардин як матеріал досить надійний і стійкий до вологи. Дощ, сніг і мороз йому абсолютно не страшні.

При використанні такого матеріалу всередині приміщення, він виглядає незвично і стильно. Габардин матовий, йому не властиво віддавати блиск. Що стосується конкретної моделі, то її розмір становить 90*135 см, чого достатньо для застосування всередині або зовні приміщення.

По центру дана модель має невеликий шов, який зовсім непомітний для оточуючих. По периметру прапор обшитий якісними і надійними нитками для того, щоб модель не торочилась і як можна довше прослужила. У бічній частині розміщено невеликий отвір, що дозволяє надіти прапор на спеціальний держак.

Пропор України
Розмір 90*135 см
Тип прапора УПА
Тризуб Ні
Тип тканини Габардин
Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити