Прапор України з атласу з тризубом - 90*135 см
Прапор України з атласу з тризубом - 90*135 см Прапор України з атласу з тризубом - 90*135 см

Прапор України з атласу з тризубом - 90*135 см

Короткий опис: Прапори України виглядають привабливо і незвично, при цьому вони повинні бути якісними і високоефективними. Ми пропонуємо якісну модель прапора, виконану з атласу двох різних відтінків. По центру роз... Детальніше
Модель: П6АТ
Виробник: Прапорець ТМ
Наявність: На складі
288.00 грн. Без ПДВ: 288.00 грн.
Доставка по Україні
Оплата при отриманні
Прапори і сувеніри

Прапори України виглядають привабливо і незвично, при цьому вони повинні бути якісними і високоефективними. Ми пропонуємо якісну модель прапора, виконану з атласу двох різних відтінків. По центру розташований акуратний шов, який надійно і якісно з'єднує обидва відтінки тканини.

 По периметру прапор надійно прошитий якісними нитками, а тому така модель дає можливість атласу не торочитися. У бічній частині розташований невеликий отвір, який потрібен для того, щоб прапор можна було надіти на спеціальний держак.

З цієї ж сторони нанесений тризуб. Нанесення проведено за допомогою лазера, тобто якісно надруковано на поверхні. Це робить нанесення максимально надійним, що сприяє тому, що тризуб не стирається і не відстає від поверхні матеріалу тривалий період часу.

Даний атласний прапор виконаний в розмірі 90*135 см, через що його можна застосовувати в різноманітних напрямках, як зовні, так і всередині приміщення.

Пропор України
Розмір 90*135 см
Тип прапора Україна
Тризуб Так
Тип тканини Атлас
Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити