Прапор України з нейлону - 90*135 см
Прапор України з нейлону - 90*135 см Прапор України з нейлону - 90*135 см

Прапор України з нейлону - 90*135 см

Короткий опис: Українські прапори популярні серед українськогонароду, оскільки надихають людей на подвиги, говорять про патріотизм івдячність країні. Прапори України дають народу можливість проявити свійпатріотизм,... Детальніше
Модель: П6
Виробник: Прапорець ТМ
Наявність: На складі
114.00 грн. Без ПДВ: 114.00 грн.
Доставка по Україні
Оплата при отриманні
Прапори і сувеніри

Українські прапори популярні серед українськогонароду, оскільки надихають людей на подвиги, говорять про патріотизм івдячність країні. Прапори України дають народу можливість проявити свійпатріотизм, любов до земель і прагнення до самовдосконалення.

 Дана модель прапора виконана в розмірі 90*135см, а тому може використовуватися як для установки усередині приміщення, так ізовні нього. Що стосується матеріалу, то нейлон стійкий до пошкоджень, доситьнадійний і привабливий зовні. Він має легкий блиск, що додає відтінку щебільшої жвавості і яскравості.

 При вивішуванні такої моделі зовні приміщення,прапор відрізняється якістю і при цьому є досить привабливим і незвичайним через свій легкий блиск. При необхідності, ми виконуємо моделі необхідного розміру підзамовлення. Більш того, для оптових покупців у нас є своя система знижок ііснує оптовий прайс, який можна отримати через форму на сайті.

Пропор України
Розмір 90*135 см
Тип прапора Україна
Тризуб Ні
Тип тканини Нейлон
Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити