Прапор України з нейлону - 70*105 см
Прапор України з нейлону - 70*105 см Прапор України з нейлону - 70*105 см

Прапор України з нейлону - 70*105 см

Короткий опис: Багато хто віддає перевагу придбанню прапорів України, які є високоякісними моделями для тривалого використання. Такі варіанти дають покупцеві можливість проявити своє ставлення до країни, розпові... Детальніше
Модель: П5
Виробник: Прапорець ТМ
Наявність: На складі
84.00 грн. Без ПДВ: 84.00 грн.
Доставка по Україні
Оплата при отриманні
Прапори і сувеніри

Багато хто віддає перевагу придбанню прапорів України, які є високоякісними моделями для тривалого використання. Такі варіанти дають покупцеві можливість проявити своє ставлення до країни, розповісти про патріотизм і вдячність рідній землі.

Даний прапор виконаний з нейлону - високоякісного, привабливого зовні матеріалу. Він стійкий до зовнішніх пошкоджень, не піддається волозі при застосуванні його на вулиці біля будинку. Нейлон досить міцний, легко переться і не вимагає особливого догляду. При необхідності прання, матеріал швидко переться в машинці без використання делікатного режиму.

Розмір цієї моделі становить 70*105 см, по центру прапор зшитий з двох відрізків тканини жовтого і синьо-блакитного кольорів. По периметру прапор має надійні шви, що захищають нейлон від витягування ниток і виходу з ладу. З одного боку є отвір для держака, що дозволяє надіти прапор на підставку.

Пропор України
Розмір 70*105 см
Тип прапора Україна
Тризуб Ні
Тип тканини Нейлон
Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити