Прапор УПА з атласу з тризубом - 90*135 см
Прапор УПА з атласу з тризубом - 90*135 см Прапор УПА з атласу з тризубом - 90*135 см

Прапор УПА з атласу з тризубом - 90*135 см

Короткий опис: Прапори УПА популярні і поширені в Україні у зв'язку з тим, що такі деталі здатні розповісти оточуючим про ваше ставлення до навколишнього світу і до того, як ви ставитеся до уряду. Маючи прапор УП... Детальніше
Розмір:
Модель: П6АТУПА
Виробник: Прапорець ТМ
Наявність: На складі
288.00 грн. Без ПДВ: 288.00 грн.
Доставка по Україні
Оплата при отриманні
Прапори і сувеніри

Прапори УПА популярні і поширені в Україні у зв'язку з тим, що такі деталі здатні розповісти оточуючим про ваше ставлення до навколишнього світу і до того, як ви ставитеся до уряду. Маючи прапор УПА в домашніх умовах, ви зможете проявити свою індивідуальність і прагнення до незалежності, яке досить яскраво проявляється за допомогою прапора Української повстанської армії.

Прапор УПА даної моделі є класично зшитим прапором, виконаним з двох шматків тканини чорного і червоного кольорів. По центру ці клапті надійно з'єднані невеликим, непомітним швом. По всьому периметру модель прошита якісними, надійними нитками. У бічній частині розташований невеликий розріз, який надає можливість надіти прапор на держак.

 Розмір цієї моделі становить 90*135 см, що дозволяє використовувати прапор в різноманітних напрямках. Атлас як матеріал не вигорає і не втрачає свого кольору при численних праннях. З одного боку в куточку розташовується нанесений лазером тризуб.

Пропор України
Розмір 90*135 см
Тип прапора УПА
Тризуб Так
Тип тканини Атлас
Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити