Прапор УПА з габардину з тризубом і бахромою - 70*105 см
Прапор УПА з габардину з тризубом і бахромою - 70*105 см Прапор УПА з габардину з тризубом і бахромою - 70*105 см

Прапор УПА з габардину з тризубом і бахромою - 70*105 см

Короткий опис: Габардинові прапори популярні через стійкість матеріалу до всіляких пошкоджень і погодних умов. Прапори, виконані з даного матеріалу досить високоякісні і можуть використовуватися як зовні, так і ... Детальніше
Розмір:
Модель: П5ГТБУПА
Виробник: Прапорець ТМ
Наявність: На складі
288.00 грн. Без ПДВ: 288.00 грн.
Доставка по Україні
Оплата при отриманні
Прапори і сувеніри

Габардинові прапори популярні через стійкість матеріалу до всіляких пошкоджень і погодних умов. Прапори, виконані з даного матеріалу досить високоякісні і можуть використовуватися як зовні, так і всередині приміщень.

Що стосується конкретної моделі, то вона більше підходить для внутрішнього застосування, оскільки прапор окантований привабливою на вигляд бахромою. Розмір даної моделі становить 70*105 см, тому прапор використовується в приміщенні або зовні нього. По центру розміщується невеликий шов, який з'єднує два відтінки тканини, при цьому виконаний він якісно і абсолютно непомітно для оточуючих.

По всьому периметру прапора він прошитий надійними і якісними нитками, що не дозволяє тканині розповзатися і торочитися. На поверхні тканини у верхньому кутку завдано тризуб. Нанесення відбувалося за допомогою лазера, тому малюнок протримається на поверхні протягом тривалого періоду.

Пропор України
Розмір 90*135 см
Тип прапора УПА
Тризуб Так
Тип тканини Габардин
Бахрама Так
Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити