Прапор УПА з нейлону
Прапор УПА з нейлону Прапор УПА з нейлону

Прапор УПА з нейлону

Короткий опис: Прапори УПА користуються досить широкою популярністю у аудиторії. Вони дозволяють людству висловити свій протест проти уряду. Українці особливо часто користуються такими прапорами на демонстраціях ... Детальніше
Розмір:
Модель: П5
Виробник: Прапорець ТМ
Наявність: На складі
84.00 грн. Без ПДВ: 84.00 грн.
Доставка по Україні
Оплата при отриманні
Прапори і сувеніри

Прапори УПА користуються досить широкою популярністю у аудиторії. Вони дозволяють людству висловити свій протест проти уряду. Українці особливо часто користуються такими прапорами на демонстраціях і мітингах, оскільки вони допомагають виявити своє ставлення до можливих репресій і гонінь.

Даний прапор має середній розмір - 70*135 см, а тому модель досить часто застосовується всередині і зовні приміщення для установки над будівлею. Такі моделі якісні і надійні, вони досить поширені і популярні для застосування. Нейлон в якості матеріалу надійний і привабливий. Йому не страшні погодні умови і механічні пошкодження. Він не потребує особливого догляду і делікатного режиму прання.

Що стосується зовнішнього виконання, то дана модель зшита з двох відрізків тканини чорного і червоного кольорів. Таке виконання робить модель максимально стійкою до вигоряння. У центрі ці два відрізки зшиті невеликим, непомітним швом. По периметру прапор обшитий якісними нитками, що захищають матеріал від торочіння.

Пропор України
Розмір 70*105 см
Тип прапора УПА
Тризуб Ні
Тип тканини Нейлон
Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити