Прапор УПА з нейлону з тризубом - 70*105 см
Прапор УПА з нейлону з тризубом - 70*105 см Прапор УПА з нейлону з тризубом - 70*105 см

Прапор УПА з нейлону з тризубом - 70*105 см

Короткий опис: Прапори УПА останнім часом особливо популярні, тому виконання таких моделей відрізняється якістю і надійністю. Дана модель прапора виконана з нейлону з тризубом в розмірі 70*135 см. Такий прапор я... Детальніше
Розмір:
Модель: П5 Тупа
Виробник: Прапорець ТМ
Наявність: На складі
114.00 грн. Без ПДВ: 114.00 грн.
Доставка по Україні
Оплата при отриманні
Прапори і сувеніри

Прапори УПА останнім часом особливо популярні, тому виконання таких моделей відрізняється якістю і надійністю. Дана модель прапора виконана з нейлону з тризубом в розмірі 70*135 см. Такий прапор якісний і надійний, він відрізняється максимально правильним пошиттям і зносостійкістю.

На поверхні матеріалу в куточку розміщений тризуб, нанесений лазером. Подібне нанесення якісне і надійне, а тому малюнок не злізе з поверхні протягом тривалого часу. Що стосується виконання, то в центральній частині прапор має шов, який з'єднує відрізок червоного і чорного кольорів тканини.

Завдяки зшитому прапору, модель тривалий час не вийде з ладу і не втратить своєї зовнішньої привабливості. По периметру прапор прошитий нитками для того, щоб матеріал не торочився. Також важливим є те, що в бічній частині розташовується отвір для держака, завдяки якому прапор можна повісити на стіну усередині або зовні споруди.

Пропор України
Розмір 70*105 см
Тип прапора УПА
Тризуб Так
Тип тканини Нейлон
Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити