Прапор УПА з нейлону з тризубом - 90*135 см
Прапор УПА з нейлону з тризубом - 90*135 см Прапор УПА з нейлону з тризубом - 90*135 см

Прапор УПА з нейлону з тризубом - 90*135 см

Короткий опис: Прапори УПА високоякісні і надійний. Дана модель виконана в розмірі 90*135 см. Виконання з нейлону робить зовнішній вигляд привабливим, а зносостійкість на високому рівні. Прапор високоякісний, над... Детальніше
Розмір:
Модель: П6ТУПА
Виробник: Прапорець ТМ
Наявність: На складі
114.00 грн. Без ПДВ: 114.00 грн.
Доставка по Україні
Оплата при отриманні
Прапори і сувеніри

Прапори УПА високоякісні і надійний. Дана модель виконана в розмірі 90*135 см. Виконання з нейлону робить зовнішній вигляд привабливим, а зносостійкість на високому рівні. Прапор високоякісний, надійний і привабливий, яскравий, а тому може бути встановлений як всередині, так і зовні приміщень.

Що стосується пошиття, то модель має по центру невеликий шов, який з'єднує дві тканини між собою. Шов абсолютно не помітний, але при цьому прапор виконаний якісно, ​​відтінок протягом тривалої експлуатації не втрачає своєї привабливості і зовнішнього кольору. По периметру прапор прошитий нитками для того, щоб матеріал не втрачав свою зносостійкість.

На поверхні в куточку розміщений тризуб, вибитий з допомогою лазера. Малюнок виконаний якісно, ​​він не злазить при довгому застосуванні на вулиці. У бічній частині розміщується отвір, завдяки якому є можливість надійно закріпити прапор на держаку.

Пропор України
Розмір 90*135 см
Тип прапора УПА
Тризуб Так
Тип тканини Нейлон
Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити