Прапор УПА з атласу - 90*135 см
Прапор УПА з атласу - 90*135 см Прапор УПА з атласу - 90*135 см

Прапор УПА з атласу - 90*135 см

Короткий опис: Прапори УПА символізують незалежність і бажання показати свою непокірність оточуючим. В Україні такі моделі популярні, оскільки дозволяють народу проявити свою незгоду з рішеннями влади. Прапорами ... Детальніше
Розмір:
Модель: П6АУПА
Виробник: Прапорець ТМ
Наявність: На складі
258.00 грн. Без ПДВ: 258.00 грн.
Доставка по Україні
Оплата при отриманні
Прапори і сувеніри

Прапори УПА символізують незалежність і бажання показати свою непокірність оточуючим. В Україні такі моделі популярні, оскільки дозволяють народу проявити свою незгоду з рішеннями влади. Прапорами УПА вже не здивувати оточуючих, так воно й не дивно, такі моделі в сучасному світі використовуються багатьма.

 Дана модель прапора УПА виконана в розмірі 90*135 см, модель більша, а тому може застосовуватися як всередині, так і зовні приміщень. Прапор виконаний з привабливого зовні атласу, блискучого і стійкого до всіляких пошкоджень. Атлас можна використовувати зовні, він стійкий і привабливий, не вигоряє на сонці і стійкий до вологи.

 У центрі ця модель зшита надійним і тонким швом, якого зовсім не видно для оточуючих. По периметру модель прошита якісними і надійними нитками для того, щоб матеріал не торочився і відрізнявся якістю. У бічній частині розташовано отвір для того, щоб прапор можна було надіти на держак.

Пропор України
Розмір 90*135 см
Тип прапора УПА
Тризуб Ні
Тип тканини Атлас
Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити